Menu

środek w sprayu na dłuższy seks

Cechy produktu
  • Producent Cobeco pharma 
Opis

Cobeco Pharma Chcesz zaimponować ukochanej osobie w sypialni i wytrzymać dłużej niż kiedykolwiek? Mamy rozwiązanie, które doda Ci pewności siebie i sprawi, iż będziesz mógł jeszcze więcej! Poznaj StudDelay Spray – nowoczesny spray na opóźnienie wytrysku.

Od dzisiaj będziecie mogli radować się miłosną zabawą dopóki macie na to ochotę. StudDelay Spray: - to markowy preparat od firmy Cobeco Pharma, która zadowala się podziwm w erotycznym świecie, - ma wygodną i bezpieczną formę aplikacji – stosujesz go zewnętrznie, więc nie musisz się obawiać negatywnej reakcji ze strony żołądka i podobnych skutków ubocznych, - jest niesamowicie efektywny – starczy na dużo erotycznych sesji, intensyfikując doznania Twoje i ukochanej osoby, - daje efekt „miejscowego znieczulenia”, dzięki temu wytrzymujesz choćby intensywną stymulację istotnie dłużej.

Jak stosować spray na opóźnienie wytrysku? Zastosuj na parę minut przed seksem. Wstrząśnij opakowaniem, a następnie psiknij od 2 do 5 razy na całego penisa. Ciesz się dłuższym seksem. To proste! objętość: 15 ml Tylko do stosowania zewnętrznego.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.