Menu

Super Sizer 200 ml-R

Cechy produktu

  • Producent ruf 

Opis

JEDEN Z najkorzystniejszYCH KREMÓW WSPOMAGAJĄCYCH POWIEKSZANIE CZŁONKA!!! Wzwód penisa jest realny dzięki napływowi krwi do ciał jamistych, znajdujących się w penisie. Pod wpływem zwiększonego krążenia krwi ciała jamiste zwiększają swoją objętość, a penis ulega usztywnieniu i powiększeniu.

Jak wiadomo, im pokaźniejszy napływ krwi do penis tym członek jest większy i twardszy, a erekcja się dłużej utrzymuje. Krem ten sprzyjają zwiększeniu się naczyń krwionośnych i silniejszemu przepływowi krwi.

Przyczyniając się tym do rozszerzenia ciał jamistych i wzrostowi wielkości członka. Rozszerzony przepływ krwi poprzez penisa nie tylko pomaga zwiększyć penisaw dodatku podwyższa potencję i produktywność seksualną.

Twoja erekcja powinna następować dużo szybciej, a wzwód utrzymywać dużo dłużej. Krem ma na dodatek atrybuty pielęgnujące Twojego członka. Artykuł oparty jedynie na naturalnych składnikach, jest kompletnie bezpieczny.

Opakowanie 200 ml.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.