Menu

Świeca do masażu - Lelo Massage Candle - Czarny pieprz i granat

Cechy produktu

  • Producent LELO 

Opis

Swieca do masazu - Lelo MassageCandle Doskonaly efekt dla twojej skóry czarny pieprz i granat firma Lelo jest powszechnie znana wbranzy erotycznej jako marka wyrobów niemal doskonalych.Wszystkie produkty, jakie znakowane sa ta marka sa najwyzszejklasy i jakosci, a ich uzywanie prawdziwa przyjemnoscia.

Nie inaczej jest ze swiecami domasazu. Wyrabiane z naturalnego woskusojowego, masla shea i olejku z pestek moreli daja kombinacjeswietnie przyjmowana poprzez skóre. Skladajacy sie na swiece woskpo podgrzaniu zmienia sie w olejek do masazu.

Dzieki temu czynniki dynamiczne saaplikowane na skóre cieple, wiec lepiej sie wchlaniajacei wywierajace należyciejszy wplyw na tkanke. Naturalny kompleks nawilzajacy iwitaminowy, ze szczególnym zwróceniem uwagi na witamineE, to wydajny sposób na poprawe bilansu wodnego skóryoraz na odbudowe bariery ochronnej przed zadziornym wplywemsrodowiska zewnetrznego oraz wolnymi rodnikami.

Masaz cieplym olejkiem przynosiskórze wyraznie odczuwalne ukojenie, odpreza i relaksuje. Temperatura olejku powoduje, zeskutecznosc jest odczuwalna nawet przy masazu przeprowadzonym niedo konca profesjonalnie czyli najczęściej przez partnera.

rezultatem masazu jest tezuwrazliwienie skóry, jej otwarcie na świeże doznania,stymulacja. Dzieki temu juz podczas masazu rozpoczyna bycodczuwane podniecenie, które narasta z kazda chwila, gdydlonie zapuszczaja sie w coraz bardziej intymne miejsca.

Swieca do masazu Lelo jestdoskonala metoda na odprezenie calego ciala i domowa terapiedla skóry. Lecz jest równie swietnym sposobem narozpoczecie gry wstepnej i romantycznego wieczoru we dwoje. Pojemnosc 150g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.