Menu

Tatuaż Tymczasowy na Biust | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA

Cechy produktu

  • Producent ta ta toos 

Opis

Tatuaż tymczasowy na biust - Ta-Ta-Toos 100% Natural & Lucky You. Napisy (w języku angielskim): „100% Naturalne" i „Ty szczęściarzu"

Tatuaże dedykowane do umieszczenia na wysokości męskiego oka – czyli na biuście. Lecz one same są tymczasowe, to wspomnienia ich widoku będą trwały wiecznie. Każdy z nich przekazuje bowiem – w języku angielskim – komunikat dla osoby patrzącej. Zniewalającym, podniecający i pociągający.

Jeśli szukacie czegoś specjalnego dla kogoś specjalnego możecie potraktować te tatuaże jako bardzo osobistą kartkę z życzeniami i zaprezentować na swym ciele.

W każdym opakowaniu znajdują się dwa tatuaże – jeden z życzeniami czy przekazem który kierowany jest do pana a drugi z napisem „Lucky You" - „Ty szczęściarzu!

Tatuaże są wysokiej jakości, bezpieczne dla skóry, stworzone z użyciem elementów zatwierdzonych przez Amerykańską Agencję ds. Leków i Żywności.

Utrzymują się na skórze 5-7 dni. Nie należy pocierać ich ręcznikiem czy zadziornym ubraniem. Będą trzymać się dłużej jeśli skóra przed aplikacją będzie sucha i czysta. Są wodoodporne.

Instrukcja wykorzystania – skórę umyć, osuszyć, nie stosować olejków, kremów itd. Z tatuażu polikwidować pasek zabezpieczający i nakleić na skórę. Zmoczyć tatuaż gąbką albo szmatką, przycisnąć i nie ruszając przytrzymać 30 sekund. Następnie zlikwidować papier. W razie konieczności usunięcia użyć olejku albo alkoholu, nanieść na tatuaż, po 20 sekundkach polikwidować wacikiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.