Menu

Tatuaż Tymczasowy na Biust | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA

Cechy produktu
  • Producent ta ta toos 
Opis

Tatuaż tymczasowy na biust - Ta-Ta-Toos Feeling Lucky? & Lucky You. Napisy (w języku angielskim): „Czujesz się szczęściarzem?" i „Ty szczęściarzu"

Tatuaże dedykowane do umieszczenia na wysokości męskiego oka – czyli na biuście. Jednakże one same są tymczasowe, to wspomnienia ich widoku będą trwały wiecznie. Każdy z nich przekazuje bowiem – w języku angielskim – komunikat dla osoby patrzącej. Zmysłowym, podniecający i zalotny.

Jeśli szukacie czegoś specjalnego dla kogoś specjalnego możecie potraktować te tatuaże jako niezwykle osobistą kartkę z życzeniami i zaprezentować na swym ciele.

W każdym opakowaniu znajdują się dwa tatuaże – jeden z życzeniami czy przekazem który kierowany jest do mężczyzny a drugi z napisem „Lucky You" - „Ty szczęściarzu!

Tatuaże są wysokiej jakości, bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem składników zatwierdzonych przez Amerykańską Agencję ds. Leków i Żywności.

Utrzymują się na skórze 5-7 dni. Nie należy pocierać ich ręcznikiem czy agresywnym ubraniem. Będą trzymać się dłużej jeśli skóra przed aplikacją będzie sucha i czysta. Są wodoodporne.

Instrukcja użycia – skórę umyć, osuszyć, nie stosować olejków, kremów itd. Z tatuażu zlikwidować pasek zabezpieczający i nakleić na skórę. Zmoczyć tatuaż gąbką albo szmatką, przycisnąć i nie ruszając przytrzymać 30 sekund. Następnie pousuwać papier. W razie konieczności usunięcia zastosować olejku albo alkoholu, nanieść na tatuaż, po 20 sekundkach usunąć wacikiem.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.