Menu

Tenga - Air-Tech Twist Reusable Vacuum Cup Ripple

Cechy produktu
  • Producent Tenga (JAP) 
Opis
Masturbator - Tenga - Air-Tech Twist Reusable Vacuum Cup Ripple

Poznaj zapierające dech w piersiach wrażenia, jakie proponuje Tenga Air-Tech! Nowa, odświeżona wersja Air-Tech Vacuum Cup składa się z dwóch części i zezwala na regulację ssania przez przekręcanie górnej części aż do osiągnięcia słusznego ciśnienia.

Wersja RIPPLE wypełniona została łagodnymi, gładkimi falami, gwarantując subtelną, zmysłową przyjemność.

Jak używać masturbatora Tenga? To wyjątkowo proste – po rozpakowaniu swojej Tengi po prostu otwórz ją, wyjmij znajdującą się we wnętrzu próbkę lubrykantu i zaaplikuj go do w środku. To wszystko – możesz przystąpić do akcji! Gdy już skończysz, wyjmij wewnętrzną część i umyj ją pod bieżącą wodą, potrzebnie przy użyciu prawidłowego mydła antybakteryjnego, po czym wytrzyj do sucha ręcznikiem i umieść z powrotem we wnętrzu.

Tenga to japońska marka znana jako innowator w wytwarzaniu zabawek erotycznych dedykowanych specjalnie dla mężczyzn – tub masturbacyjnych, albo po prostu masturbatorów, czyli przyrządów dedykowanych do masturbacji. Marka ta powstała w 2006 r. W Japonii. Jej pomysłodawca i założyciel, Koichi Matsumoto, który wcześniej pracował w branży motoryzacyjnej, postanowił stworzyć zabawkę erotyczną, która będzie oferować Panom osiągnięcie najwyższej jakości wrażeń z masturbacji, przy jednoczesnym zachowaniu dyskretnego i estetycznego wzornictwa. Tak powstała Tenga – wysoce funkcjonalne narzędzie zbudowane w zgodzie z tym, jak działa męski organizm. W 2007 r. Tenga sprzedała ponad dwa miliony egzemplarzy swego pionierskiego urządzenia, które prędko stało się jednym z najpopularniejszych seks-gadżetów w Japonii i na całym świecie, w tym także w Polsce.

atrybuty techniczne:

tworzywo: część użytkowa wytwarzana została w całości z termoplastycznego elastomeru (TPE)

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.