Menu

Lampa kempingowa SupFire T15, USB, 350lm, UV, 300m

Opis

Lampa campingowa Supfire T15

śladowa i praktyczna lampa campingowa Supfire T15 sprawdzi się w wielu wykorzystaniach - jednocześnie w domu, jak i poza nim. Dzięki 5 trybom świecenia możesz przystosować ją do swych bieżących potrzeb. Z kolei światło UV powoduje, że to funkcjonalne urządzenie może stać się Twoim bezusterkowym sojusznikiem w walce z komarami. Czas pracy około 300 minut i zastosowane w podstawę magnesy to dopełniające zalety tej nieszablonowej lampy.


Może świecić precyzyjnie tak, jak chcesz

Urządzenie świeci na kilka sposobów i oferuje aż 5 trybów pracy. Nadzwyczajnie spełni oczekiwania w roli latarki dzięki przedniej lampie o zasięgu do 320 m. Zagwarantuje ona konkretne, słabe lub stroboskopowe oświetlenie. T15 emituje również równomierne, boczne światło. Ono z kolei może być mocne albo słabe. Wszystko to powoduje,bez problemu dostosujesz działanie lampy do swoich oczekiwań.


efektywny akumulator - proste ładowanie

Lampa ma wbudowany akumulator 18650. Zagwarantuje on choćby do około 300 minut pracy po jednym ładowaniu. Jak naładować urządzenie? To proste - wystarczy podłączyć je do źródła zasilania z pomocą zwykłego kabla USB. O statusie ładowania poinformuje Cię odcień oświetlenia - czerwony oznacza, iż lampa się ładuje, a niebieski, iż jest już w pełni naładowana.


Twoja tajna broń przeciwko komarom

Urządzenie zostało wyekwipowane w lampę UV, dzięki której wydajnie rozprawia się z komarami. Światło przyciąga owady, które następnie giną w wyniku kontaktu z siecią elektryczną. Jak widać, Supfire T15 to nie tylko oświetlenie - to na dodatek Twoja tajna broń w walce z uciążliwymi insektami! z całą pewnością docenisz jej działanie w czasie długich, letnich wieczorów, kiedy komary zaatakują ze zdwojoną siłą.


Wyjątkowo wygodna w wykorzystywaniu

Ta ważąca zaledwie 281 g lampka jest istotnie kompaktowa i praktyczna. Łatwo wykorzystasz ją wszędzie tam, gdzie będzie Ci potrzebna. Ułatwiają to takie elementy konstrukcji urządzenia jak specjalny hak, który pozwala powiesić je w wybranym miejscu. Z kolei magnetyczne komponenty w podstawie lampki umożliwią Ci stabilne stawianie jej na określonych powierzchniach.


Wykorzystasz ją w wielu sytuacjach

Liczne zalety urządzenia sprawiają, że z powodzeniem wykorzystasz je w różnych sytuacjach. Sprawdzi się na przykład jako źródło światła na campingu, funkcjonalna lampka do czytania, praktyczna latarka skuteczny odstraszacz owadów podczas letnich wieczorów spędzanych na balkonie, przy ognisku czy nad wodą. To Ty decydujesz, jak wykorzystasz T15!

Specyfikacja
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.