Menu

FOTELIK ZSX ISOFIX ZIELONY 9-36 kg #D1

Cechy produktu

  • Producent EUROBABY 

Opis

ZSX to fotelik z grupy wiekowej I+II+III (9-36 kg). Wytwarzany jest z wysokiej jakości materiałów. W tym foteliku wasze dziecko będzie podróżowało w wygodnych warunkach. Szeroka ilość funkcji pozwala związać fotelik do każdego dziecka.

Isofix - Ważne Funkcje fotelika ZSX - isofix zgodny z normami bezpieczeństwa ECE R44/04 5-punktowe pasy bezpieczeństwa płynna regulacja położenia opacria - pokrętło możliwość użytkowania na przednim i tylnym fotelu dostosowywany zagłówek - 5 wysokości regulacja wysokości pasów iż fotelik rośnie wraz z Dzieckiem wkładka dopasowująca dla małych dzieci nakładki na pasy bezpieczeństwa z gumowanymi elementami antypoślizgowymi osłona krokowa i osłona regulatora pasów wygodny regulator pasów naramiennych tapicerka z łatwością zdejmowana do prania system isofix pas Top Tether - Jest to uniwersalny fotelik dla dzieci i jest on zatwierdzony wg rozporządzenia nr 44.04 do ogólnego wykorzystania w pojazdach i nadaje się do większości ale nie wszelkich samochodów.

- prawidłowy montaż jest osiągalny w sytuacji gdy producent pojazdu oświadczył, iż pojazd jest zdolny do korzystnego zamontowania fotelika dla dzieci w tej grupie wiekowej - Możliwość zastosowania uniwersalnego systemu isofix, zatwierdza rozporządzenie nr 44.04 dotyczące wykorzystania fotelików dla dzieci w pojazdach wyekwipowanych w system isofix.

Będzie pasować do pojazdów w pozycjach opisanych jako pozycje isofix (instrukcja obsługi samochodu), w zależności od struktury i kategorii fotelika. - Grupa wagowa i klasa rozmiaru isofix została sklasyfikowana dla tego fotelika jako: B1 isofix - W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z producentem albo zapytaj sprzedawcę wymiary zewnętrzne fotelika: 61 x 44 x 47cm Przedział Wagowy: 9-36Kg System mocowania: isofix z pasem Top Tether atest: ECE R44/04 Waga: około 6,5 Kg Gwarancja: 12 miesięcy Instrukcja: w jęzku polskim Fotelik samochodowy ZSX - isofix ZSX to fotelik z grupy wiekowej I+II+III (9-36 kg).

produkowany jest z wysokiej jakości materiałów. W tym foteliku wasze dziecko będzie podróżowało w komfortowych warunkach. Obfita liczba funkcji pozwala dopasować fotelik do każdego dziecka. Isofix - Ważne Jest to uniwersalny fotelik dla dzieci i jest on zatwierdzony wg rozporządzenia nr 44.04 do ogólnego użycia w pojazdach i pasuje do większości lecz nie wszystkich samochodów.

dobry montaż jest osiągalny w sytuacji gdy marka pojazdu oświadczył, iż pojazd jest zdolny do dobrego zamontowania fotelika dla dzieci w tej grupie wiekowej Możliwość zastosowania uniwersalnego systemu isofix, zatwierdza rozporządzenie nr 44.04 dotyczące użycia fotelików dla dzieci w pojazdach wyposażonych w system isofix.

Będzie pasować do pojazdów w pozycjach opisanych jako pozycje isofix (instrukcja obsługi samochodu), w zależności od struktury i kategorii fotelika. Grupa wagowa i klasa rozmiaru isofix została sklasyfikowana dla tego fotelika jako: B1 isofix W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z producentem albo zapytaj sprzedawcę Funkcje fotelika ZSX - isofix zgodny z normami bezpieczeństwa ECE R44/04 5-punktowe pasy bezpieczeństwa płynna regulacja położenia opacria - pokrętło możliwość stosowania na przednim i tylnym fotelu regulowany zagłówek - 5 wysokości regulacja wysokości pasów że fotelik rośnie wraz z Dzieckiem wkładka dopasowująca dla niepokaźnych dzieci nakładki na pasy bezpieczeństwa z gumowanymi elementami przeciwpoślizgowymi osłona krokowa i osłona regulatora pasów komfortowy regulator pasów naramiennych tapicerka z łatwością zdejmowana do prania system isofix pas Top Tether Informacja techniczna: rozmiary zewnętrzne fotelika: wysokość: 61cm szerokość: 44cm długość: 47cm Przedział Wagowy 9-36Kg System mocowania isofix z pasem Top Tether atest ECE R44/04 Waga około 6,5 Kg Gwarancja 12 miesięcy Instrukcja w jęzku polskim Bezpieczeństwo Waszego dziecka w każdym foteliku zależy od poprawnego montażu.

Prosimy o zapoznanie się z instrukcją

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.