Menu

Butelka szklana 1 l GALLONE BROWIN

Cechy produktu

  • Producent BROWIN 

Opis

Butelka/galon dedykowany najczęściej do przechowywania już gotowych trunków. Galon występuje w dwóch wersjach kolorystycznych (biała i zielona). Klient otrzymuje produkt w odcieniu, który w momencie zamówienia znajduje się w magazynie.

Korki/zamknięcia przypasowane do butli o obszerności 1 L - w pakiecie sprzedawany z plastikową nakrętką - w razie chęci odfermentowania nieznacznej ilości, np. Wina, można założyć na szyjkę gąsiora: - korek gumowy z otworem na rurkę fermentacyjną o średnicy 41 mm - korek z korka o średnicy 23 mm, bez otworu do zamknięcia balonu - zakrętki metalowe z dozownikiem 31,5/24 - zakrętka metalowa bordowa 31,5/24 - zakrętka metalowa złota 31,5/24 Charakterystyka Szkło, z którego wykonane są butle posiada wszelkie atesty pozwalające na kontakt z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol.

Butelka występuje w wariancie klarownym oraz w kolorze zielonym. Nie ma możliwości wyboru koloru szkła. Użytkowanie Butli nie wolno myć w gorącej wodzie i poddawać gwałtownym zmianom termicznym (przenoszenie z zimnego do ciepłego otoczenia), zbyt wysoka temperatura mogłaby spowodować zniszczenie szkła.

Zalecane jest mycie balonów w letniej wodzie z dodatkiem środków dezynfekcyjnych np. Pirosiarczyn potasu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.