Menu

Drożdże gorzelnicze 95 g TURBO 5-7DNI 403130 BROWIN

Cechy produktu

  • Producent BROWIN 

Opis

 10 x DROŻDŻE GORZELNICZE TURBO 5-7dni NA BIMBER ZACIER uwielbianej producenta BIOWIN Model 403130 DROŻDŻE YEAST TURBO ZŁOTE to towar wysokoalkoholizujący o dużej tolerancji na wysokie temperatury. Gwarancja prędkiej, czystej i sprawnej fermentacji nastawów cukrowych i zbożowych.

Przepis na 25 litrów nastawu: 1. W pojemniku fermentacyjnym rozpuść 6-6,5kg cukru w 6l gorącej wody. 2. Uzupełnić zimną wodą do 25l. 3. Po wystudzeniu płynu do temp. 30-35°C wsypać zawartość saszetki i starannie wymieszać.

4. Całość poddaj fermentacji w temp. 22-29°C w ciągu 5-7 dni. Przy nastawie 6,5kg cukru uzyskuje się 14-16% alkoholu. Drożdże TURBO mogą być stosowane do fermentacji nastawów cukrowych oraz zacierów z kukurydzy, jęczmienia, żyta, pszenicy, ziemniaków i melasy.

Dla najkorzystniejszego efektu polecamy wyklarować nastaw przed destylacją. Uwaga: cykl przebiega burzliwie. Elementy: drożdże gorzelnicze, pożywka mineralna, witamina B1. Masa netto: 95g (1 opakowanie) Data minimalnej przydatności/nr partii, kraj pochodzenia na opakowaniu.

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. PAMIĘTAJ! KUPUJESZ U OFICJALNEGO DYSTRYBUTORA! Zapraszamy na pozostałe aukcje gdzie mogą Państwo nabyć produkty w kategoriach w których się specjalizujemy a całość wyślemy razem: WINIARSTWO PIWOWARSTWO DESTYLATY WĘDLINIARSTWO SEROWARSTWO PIEKARNICTWO SZKŁO KUCHENNE I dekoratywnE STACJE POGODY AKCESORIA KUCHENNE OGRÓD BROWIN - bo domowe jest udoskonalone - BIOWIN...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.