Menu

Drożdże Turbo V 120g BROWIN

Cechy produktu

  • Producent Browin 

Opis

 DROŻDŻE GORZELNICZE TURBO 18% OWOCOWE 5-7 dni uznanej marki BROWIN Model 403150 Wysokoalkoholizująca mieszanka drożdży winiarskich oraz pożywki do fermentacji nastawów z owoców białych i czerwonych.

Szybka fermentacja, wyeksponowany aromat owocowy. Przepis na 25L: Przygotuj nastaw według przepisu dla wybranych owoców na wino półsłodkie. Zawartość saszetki wsyp do ok. 300ml wody o temperaturze nie przekraczającej 30°C.

starannie wymieszaj. Po 30 min całość wlej do nastawu wina. Cukier (200-300 g/L) należy dodawać w dwóch porcjach: 1/2 na początku fermentacji, resztę po trzech dniach. Fermentuj w temperaturze 20-29°C w ciągu 5-7 dni do ustania wydzielania CO2.

Wino można przeznaczyć do bezpośredniej konsumpcji lub dojrzewania. Dla uzyskania najlepszej jakości zaleca się wcześniejsze sklarowanie zacieru przy użyciu Klarowinu Turbo. Elementy: Drożdże winiarskie, pożywka mineralna, witamina B1.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Masa netto: 40 g PAMIĘTAJ! KUPUJESZ U OFICJALNEGO DYSTRYBUTORA! Zapraszamy na pozostałe aukcje gdzie mogą Państwo nabyć produkty w kategoriach w których się specjalizujemy a całość wyślemy razem: WINIARSTWO PIWOWARSTWO DESTYLATY WĘDLINIARSTWO SEROWARSTWO PIEKARNICTWO SZKŁO KUCHENNE I ozdobnE STACJE POGODY AKCESORIA KUCHENNE OGRÓD BROWIN - bo domowe jest lepsze - BIOWIN...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.