Menu

Miernik stężenia alkoholu 405555 BROWIN

Cechy produktu

  • Producent BROWIN 

Opis

Niezastąpiony w winiarstwie - dzięki temu urządzeniu w prosty sposób dokonasz pomiaru stężenia alkoholu w swych domowych winach. Do win białych - winomierz nadaje się tylko do pomiaru alkoholu w winach białych, wytrawnych, w których cukier został całkowicie odfermentowany.

Wysoka jakość - jednocześnie zbiorniczek, jak i pryzmatyczna kapilara tworzone są z wysokiej jakości, klarownego szkła. Od 0 do 25% - urządzenie pozwoli Ci na wyróznionie wartości z skrupulatnością do 3% objętości alkoholu.

Proste użytkowanie - wypełnij zbiorniczek trunkiem, poczekaj, aż wypełni się nim kapilara, odwróć i postaw przyrząd na stole, a następnie odczytaj zawartość alkoholu na wskaźniku. ​Robisz własne domowe wina? niezbędnie uzupełnij swój sprzęt o winomierz z kapilarą.

Uwaga! Urządzenie to służy jedynie do pomiaru stężenia alkoholu w białych, wytrawnych winach, w których cukier został kompletnie odfermentowany. Winomierz składa się z drobnego zbiorniczka i pryzmatycznej kapilary.

ma zakres pomiarowy od 0 do 25% pojemności alkoholu i umożliwia odczyt wyniku z skrupulatnością do 3%. Jego wykorzystywanie jest nieskomplikowane. W celu dokonania pomiaru zbiorniczek należy napełnić niewielką ilością badanego wina i poczekać chwilę, aby wypełniła się nim cała kapilara.

w momencie, gdy wino zacznie wypływać dolnym końcem kapilary, przyrząd odwrócić i postawić na blacie stołu. W tym położeniu część kapilary opróżni się, a poziom, na którym zatrzyma się słup płynu, wskaże zawartość alkoholu w badanym winie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.