Menu

Pojemnik fermentacyjny 15 l z kranikiem BROWIN 340416

Cechy produktu

  • Producent BROWIN 

Opis

Pojemnik fermentacyjny zamykany szeroką, plastikową pokrywą z otworem służącym do zainstalowania rurki fermentacyjnej. Pojemnik daje możliwość zamontowania kątowej rurki fermentacyjnej, po uprzednim wywierceniu otworu z boku pojemnika, w jego górnej części.

Pozwala to na prowadzenie fermentacji w kilku pojemnikach równocześnie, stawiając je jeden na drugim. Na pojemniku nadrukowana jest skala z pojemnością (z dwóch stron pojemnika) oraz cenne porady w przygotowaniu domowego wina, piwa i wędlin.

Do pojemnika załączony jest kran spustowy, zamontowany na wysokości, która pozwala na całkowite zlanie piwa z nad osadu drożdżowego po pierwszej fermentacji. Tworzywo, z którego wytwarzany jest pojemnik cechuje się dużą wytrzymałością i rozciągliwością, posiada też atest PZH dopuszczający do kontaktu z produktami spożywczymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.