Menu

Vacu vin - pompka do wina z 2 korkami, czarna

Cechy produktu

  • Producent Vacu Vin 

Opis

Pompka próżniowa do wina czarna Vacu Vin. Zestaw zawierający pompkę próżniową do wina i 2 korki próżniowe. Korpus pompki pozostał tworzony z tworzywa sztucznego w odcieniu czarnym. Pompka próżniowa służy do usunięcia powietrza z otwartej butelki wina, co opóźni jego cykl utleniania i trunek zachowa swój smak oraz zapach nawet poprzez kilka kolejnych dni.

użycie pompki jest szczególnie proste. Otwartą butelkę wina należy zamknąć załączonym korkiem próżniowym. Pompkę umieścić na korku i poruszać tłokiem aż do usłyszenia specyficznego dźwięku „klik".

Kliknięcie daje znać, iż całe powietrze pozostało wypompowane. Żeby otworzyć butelkę starczy odchylić wypustkę na środku korka. Dwa korki w pakiecie pozwalają zamknąć próżniowo aż dwie otwarte butelki, co zdarza się po przyjęciach.Mycie w zmywarce: tak, Kolor: czarny, rozmiary: wysokość - 22,5 cm, Materiał: tworzywo nienaturalne, guma Gwarancja: 2 lata.

ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.