Menu

Wężyk do obciągu wina 200 x 1 cm 353030 BROWIN

Cechy produktu

  • Producent BROWIN 

Opis

Niezastąpiona pomoc w tworzeniu domowego wina – wężyk perfekcyjnie sprawdzi się podczas przelewania napoju z jednego pojemnika do drugiego i ułatwi butelkowanie, a także zlewaniu wina znad osadu.​ Do kontaktu z alkoholem – wężyk posiada atest umożliwiający go w kontakcie z produktami spożywczymi, także zawierającymi alkohol.

bez problemu wykorzystasz go więc do butelkowania czy przelewania domowej roboty win, czy nalewek. Rozciągliwy materiał — wężyk stworzony jest z rozciągliwego, krystalicznego materiału PCV, który pod wpływem ciepłej wody nad wyraz momentalnie się rozprostowuje bez pozostawienia zagięć spowalniających przepływ trunku!

Łatwość konserwacji — wężyk może być wykorzystywany wielokrotnie — należy jedynie pamiętać, aby przed wykorzystaniem każdorazowo przemyć go gorącą wodą w celu trafnego uformowania wężyka i zapobiegnięcia zakażeniom.

optymalna długość — wężyk ma długość, aż 2 metrów. Średnica przekroju wynosi zaś 8 mm — z tym produktem nie musisz obawiać się, że przelewanie czy butelkowanie wina będzie niewygodne, a w trakcie procesu napój zostanie rozlany.

Wężyk znakomity jednocześnie dla początkujących, jak i nowoczesnych winiarzy. Zlewanie wina jeszcze nigdy nie było tak przystępne! Dzięki wężykowi w wygodny i bezproblemowy sposób przeniesiesz napój z jednego pojemnika do drugiego bez obaw o zaciągnięcie osadu z dna balonu.

Decydując się na ten artykuł, zapewniasz sobie wygodne wyciągnięcie płynu w każdych warunkach — jeszcze na obszerniejsze odległości, gdyż wężyk ma aż 2 metry długości! Uwaga! Balon, z którego zlewa się płyn, należy ustawić na pokaźniejszej wysokości niżeli odbieralnik.

Wężyk należy każdorazowo przed zastosowaniem przemywać gorącą wodą. Pozwoli to zapobiec zakażeniom i ułatwi właściwe uformowanie wężyka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.