Menu

Słuchawki RAZER Kaira Pro Biały

Cechy produktu
  • Producent RAZER 
Opis

Ciesz się najnowocześniejszą jakością dźwięku, która obejmuje przyszłość konsoli Xbox. Wprowadź Razer Kaira Pro — bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do Xbox Series X|S i gier mobilnych. Wyekwipowany w nasze najlepsze przetworniki i mikrofon zestawu słuchawkowego, doświadczysz niesamowitego dźwięku i czatu głosowego dla niezrównanych konsol i gier mobilnych.

PRZETWORNIKI RAZER™ TRIFORCE TITANIUM 50MM Nasz w całości nowy, opatentowany projekt pozwala naszym inżynierom dostosować każdy przetwornik tak, jakby były trzy – zezwalając na jednostkowe replikacje wysokich, średnich i niskich częstotliwości audio, aby zapewnić bogatsze tony wysokie, jaśniejszy dźwięk i potężne basy.

Ten bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Xbox Series X|S posiada ponadto membrany z powłoką tytanową, co zapewnia dodatkową czystość każdego słyszanego wokalu, dzięki czemu wszelkie odbierane komunikaty są zawsze wyraźne i wyraźne.

RAZER™ HYPERCLEAR SUPERCARDIOID MIC Wzorzec odbioru tego odłączanego mikrofonu 9,9 mm lepsze tłumienie hałasu z boków w porównaniu z mikrofonem kardioidalnym i gwarantuje prawdziwe odtworzenie głosu dzięki czułemu pasmu przenoszenia niskich częstotliwości i otwartej obudowie mikrofonu zaprojektowanej tak, aby minimalizować przeszkody.

PODUSZKI Z PIANKI Z PAMIĘCIĄ FLOWKNIT Aby utrzymać najwyższą formę podczas maratonów w grach, nasz nowy oddychający splot minimalizuje gromadzenie się potu i ciepła generowanego przez kontakt ze skórą, a zwiększona gęstość ultramiękkiej pianki widocznie zmniejsza siłę zaciskania zestawu słuchawkowego.

przeznaczonY MIKROFON MOBILNY W bezprzewodowym zestawie słuchawkowym Xbox Series X|S ukryty jest drugi mikrofon, który działa bez mikrofonu Razer™ HyperClear Supercardioid Mic — jest {pomocn|przydatn)y, gdy musisz rozmawiać w drodze do pracy, niezależnie od tego, czy chodzi o gry mobilne, czy o odbieranie połączeń.

SONIC WINDOWS Ciesz się realistycznym dźwiękiem przestrzennym, który pozwala słuchawkom na umieszczanie dźwięku z niezwykłą dokładnością, zwiększając świadomość w grze, zapewniając przewagę nad konkurencją i naprawdę wciągające wrażenia.

PRZEŁĄCZANIE EQ I PRZYCISK PAROWANIA XBOX Znajduje się na prawej muszli, przytrzymaj przycisk, aby łatwo sparować zestaw słuchawkowy, a następnie naciśnij go dwukrotnie, aby przejść przez 4 ustawienia korektora — takie jak tryb FPS, który poprawia dźwięk w grze, taki jak kroki wroga, oraz tryb basów, który wzmacnia dźwięki o niskiej częstotliwości.

ZAAWANSOWANA KONFIGURACJA APLIKACJI Obsługiwany przez aplikację Razer™ Headset Setup for Xbox, sprawia, że ​​brzmi dokładnie tak, jak chcesz, dzięki dostępowi do głębszych opcji dostosowywania dźwięku, takich jak osobiste ustawienia korektora, monitorowanie mikrofonu i nie tylko....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.