Menu

UGREEN CM190 (srebrny)

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis
Zewnętrzna karta dźwiękowa Ugreen

Najwyższej jakości karta dźwiękowa obsługująca system USB 7.1. Posiada stereo, funkcję zmiany i rozpoznawania głosu oraz Motional Feedback, czyli aktywny system głośników o wysokiej wierności.

Stereo 360 poziomów

Dodaj 6 punktów dźwiękowych na podstawie zwykłej karty dźwiękowej 2.0, uzupełniając kanał dźwięku przestrzennego 7.1- otaczający dźwięk z wielu kierunków.

  • Regularny kanał dźwiękowy 2.0

  • Kanał dźwięku przestrzennego 7.1

Zmiana głosu

Aby korzystać z efektów dźwiękowych użyj Ugreen Audio Center (załączone oprogramowanie)


pan -> Kobieta -> Animacja -> Potwór

Wejdź szybciej w stan gry

Naciśnij MFB, by przełączyć się kanał dźwiękowy 7.1

Rozpoznawanie dźwięku

teraz rozszerzysz swój komfort w trakcie gry dzięki funkcji rozpoznawania dźwięków z każdej strony. Usłyszysz choćby kroki swojego przeciwnika za plecami.


Ciesz się muzyką

Karta dźwiękowa Ugreen dostarcza najlepsze wrażenia pod każdym względem. Przekazuje wyraźne i czyste efekty muzyczne, oraz troszczy się o każdy najdrobniejszy szczegół.

standard jakości muzyki CD

posiada dwa chipy: Taiwan CM108B (chip karty dźwiękowej) oraz 93C46 (chip strojenia). Częstotliwość próbki do 16bit/44.1KHz, 48KHz.


najlepsze wrażenia

w trakcie komunikowania się ze swoimi kolegami z drużyny odczujesz, z jakim naciskiem na szczegółowość została zaprojektowana karta.TRYB KTV

Wyeliminuj oryginalny wokal przez Ugreen Audio Center dzięki dołączonej funkcji oprogramowania. Karaoke od dzisiaj stanie się bardziej komfortowe.
Żadnych zakłóceń, czysta jakość dźwięku

wytworzony z wysokiej jakości materiałów - rdzeń z ocynowanej miedzi, powłoka z ochronnego aluminium, wolne od fali elektromagnetycznych i szumów, czystość bez zakłóceń.
Dwa porty audio

Urządzenie ma dwa porty audio, co umożliwia jeszcze większą wygodę podczas użytkowania.Specyfikacja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.