Menu

Adapter WiFi USB do PC BlitzWolf BW-NET5

Cechy produktu

  • Producent BlitzWolf 

Opis

Adapter Wi-Fi Blitzwolf BW-NET5

Kompaktowy adapter Wi-Fi 2.4 GHz BW-NET5 pozwoli Ci luźno oglądać Internet, oglądać filmy, a nawet grać w gry online - umożliwia to prędkość aż 300 MB/s. Obsługuje tryb Soft-AP, a dzięki systemowi Plug&Play jego obsługa jest bajecznie prosta. Urządzenie znamionuje się szeroką kompatybilnością i kieszonkowym wymiarem, spełni oczekiwania zatem w wielu przeróżnych sytuacjach.

luźno przeglądaj Internet

Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi 2.4 GHz o obszernej prędkości sięgającej choćby 300 MB/s daje Ci mnóstwo możliwości. Za pomocą adaptera BW-NET5 możesz wygodnie grać w gry, przeglądać media społecznościowe, a choćby pobierać wielkie pliki. Niekończące się oczekiwanie na załadowanie stron internetowych zostanie tylko przykrym wspomnieniem.

Brak routera w pobliżu? To żaden problem!

Urządzenie może pracować w trybie Soft-AP, który pozwala na udostępnianie Wi-Fi przy pomocy sprzętów online. To genialne rozwiązanie, kiedy na przykład nie masz dostępu do routera. Adapter współpracuje nie tylko z komputerami i notebookami, lecz też ze smartfonami lub tabletami.

zawsze pod ręką

BW-NET5 waży tylko 15 g, a jego rozmiary nie przekraczają 29x14x4x6 mm. To powoduje, iż możesz go nosić zawsze przy sobie. Nie zajmie zbyt sporo miejsca w torebce albo plecaku, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zmieścisz go w dodatku w kieszeni. Miej go pod ręką, by w każdym miejscu i o każdej porze cieszyć się swobodnym dostępem do Internetu.

Kompatybilny i prosty w obsłudze

produkt eksponuje się szeroką kompatybilnością. Możesz go używać z urządzeniami z systemem Windows, Mac OS X czy Linux. Obsługa adaptera też nie sprawi Ci problemu - system Plug&Play oznacza,wystarczy tylko podłączyć go do portu USB komputera albo notebooka. Nie obawiaj się niełatwej konfiguracji!

Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.