Menu

UGREEN 40873 Adapter Hub 9w1

Cechy produktu
  • Producent UGREEN 
Opis
Adapter 9w1

Adapter USB-C marki UGREEN umożliwia podłączenie wielu maszyn. Ma 3 porty USB 3.0, port HDMI, port VGA, port USB-C, port Ethernet (RJ45), oraz sloty na karty SD i Micro SD.Wykonanie premium

Urządzenie jest produkowane z aluminium, które zagwarantuje wysoką trwałość, długą żywotność oraz nadaje akcesorium szykownego wyglądu.

znaczna kompatybilność

Urządzenie współpracuje z większością dostępnych na rynku nowoczesnych urządzeń wyposażonych w port USB-C, między innymi z: Apple MacBook, Huawei MateBook, HP Envy/Spectre/EliteBook, Asus Zenbook, Google Pixelbook, Lenovo Yoga/ThinkPad, Acer Swift, Microsoft Surface.

Plug & Play

Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych sterowników. Wystarczy podłączyć do urządzenia akcesorium i od razu możemy zacząć działanie.
Opis dostępnych skonsoliduje


3 x USB 3.0 - Jest to standardowe złącze USB o powiększonej przepustowości, pozwalające na podłączenie do urządzenia urządzeń wskazujących (myszka, klawiatura) zachowanych w standardzie USB. Na dodatek gniazda obsługują ponadto wszystkiego typu urządzenia pamięci masowej (dyski zewnętrzne, pendrive).

1 x HDMI - standard video obsługiwany poprzez adapter w rozdzielczości 4K, dając nadzwyczajny obraz. Ponadto Ugreen HUB zapewnia możliwość korzystania jednocześnie w funkcji podzielonego ekranu jak i jego kopiowania. Możemy zatem, przy wykorzystaniu adaptera wydzielić dwa odrębne monitory, na których prowadzić będziemy różnorodne pracy, jak także skopiować obraz z jednego monitora na drugi.
1 x VGA - umożliwia wyświetlanie obrazu o maksymalnej rozdzielczości Full HD (1920x1080) i częstotliwości odświeżania 60 Hz.

1 x LAN (RJ45 - Ethernet) - Jest to złącze zapewniający dostęp do kablowego internetu. Niezastąpione kiedy potrzebujemy pewnego źródła internetu, który nie może zostać nieoczekiwanie zerwany, a nasza sieć WiFi niedomaga.

1 x USB-C (Typu C) - W celu zapewniania standardu pracy z urządzeniami, adapter uGreen 8w1 zagwarantuje nam zachowany dostęp, do używanego przez siebie złącza USB-C. Nie musimy zatem martwić się o utratę jednego z bardzo cennych zespoli USB-C, ponieważ dostęp do niego zostaje zachowany. Złącze obsługuje transfer informacji jak i może pełnić funkcję złącza do ładowania.

1 x czytnik kart SD - charakterystyczne rozwiązanie użytkowane w sytuacji wielofunkcyjnych adapterów. Czytnik kart zapewnia nam możliwość zapisu danych z oraz na karcie formatu SD. Jest to nad wyraz przydatna funkcja dla fotografów i kamerzystów, których praca zapisywana jest własnie na takich kartach pamięci.

1 x czytnik kart microSD - równie jak w przypadku czytnika kart SD, gniazdo daje nam możliwość zapisu oraz odczytu informacji z karty pamięci, tym razem jednak formatu micro SD. Port ten jest wyjątkowo praktyczny, w momencie kiedy chcemy zrobić kopię dla plików w naszym telefonie. Micro SD jest bowiem standardem karty, który wykorzystuje się w smartfonach, gdzie zapisujemy wszelkie wykonane naszym urządzeniem fotografie czy filmy.Specyfikacja

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.