Menu

BLOW Głośnik BT-460 szary

Cechy produktu
  • Producent TLC 
Opis

Głośnik bezprzewodowy Służbowy wyjazd, impreza ze znajomymi, prezentacja nie będą już problemem. Za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth nie potrzebujesz już pełnego okablowania, żeby pochwalić się wszystkim swoją ulubioną muzyką lub stworzyć tło do odtwarzanych filmów i prezentacji.

technologia zezwala na połączenie z systemem Bluetooth telefonu GSM i jego współpracę z mikrofonem i głośnikami przednimi w samochodzie. Wysoka wydajność dźwiękuKonstrukcja głośnika sprawia, iż wibracje powstające na krawędzi membrany nie wpływają na charakterystykę audio a cały głośnik reprodukuje dźwięk, Najnowsze technologie wykorzystane razem z zaawansowaną konstrukcją układu skutkują niezwykłą ekspresją transparentnie czystego dźwięku najwyższej jakości.

Twoje uszy bez wątpienia to docenią. Regulacja głośności W ramach głośnika osiągalna jest regulacja tonów niskich i wysokich w zależności od personalnych preferencji słuchacza. Z zaimplementowanym potencjometrem dobierzesz genialną dla siebie głośność, a przy zastosowanych w głośniku technikach wszystkie zniekształcenia na wysokiej głośności zredukowane zostały do minimum.

Możesz zatem bezproblemowo pokazać sąsiadom, czego warto posłuchać w tym tygodniu. Najróżniejsze konfiguracje podłączeniaGłośnik pozwoli Ci na pełną integrację ze stanowiskiem pracy dopasowaną do Twoich potrzeb.

W prosty sposób podłączysz do niego najróżniejsze urządzenia w prędki sposób zmieniając miejsce pracy w centrum domowej rozrywki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.