Menu

Kabel RJ45 - RJ45 HAMA 5 m

Cechy produktu

  • Producent HAMA 

Opis

Transmisja informacji w sieci Gigabit Ethernet do 10 Gbit/s Podwójna warstwa ekranowania redukująca zakłócenia elektromagnetyczne. Wąska wtyczka nadaje się istotnie do sprzętów mobilnych i płaskich lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

wykorzystanie elastycznych materiałów gwarantuje ochronę przed złamaniem kabla. Wysokiej jakości materiały i wykonanie wyśmienitą jakość transmisji. Do łączenia komputerów PC, notebooków, telewizorów, konsol do gier i routerów, przełączników, koncentratorów lub gniazdek ściennych, do przesyłania cyfrowych informacji i sygnałów internetowych oraz sieciowych.

Skręcone pary przewodów z zewnętrzną osłoną wykonaną z wytrzymałego materiału PVC minimalizują zakłócenia. Odpowiednie i przetestowane dla Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Mbit/s). Perfekcyjny dla nowego, prędkiego Internetu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.