Menu

Logitech meetup confere ncecam 960-001102

Cechy produktu

  • Producent Logitech 

Opis

wyśmienitA DO znikomyCH POMIESZCZEŃ
MeetUp to zaawansowana kamera konferencyjna producenta Logitech przeznaczona do minimalnych pomieszczeń konferencyjnych. Koniec tłoczenia się wokół laptopa. Kamera ta ma istotnie obfite pole widzenia 120° i obiektyw z funkcją przesuwania i pochylania. Dzięki czemu każda osoba przy stole jest wyraźnie widoczna. Zintegrowana obsługa dźwięku jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w minimalnych pomieszczeniach, dzięki temu wszystkich uczestników można nie tylko prawidłowo zobaczyć, lecz także usłyszeć.

WIDZENIA w sytuacji OGRANICZONYCH PRZESTRZENI
Kamera Logitech MeetUp wprowadza wysoką jakość obrazu do niewiele znaczących pomieszczeń konferencyjnych. 120-stopniowe pole widzenia z łatwością dostosowuje się do ciasnych pomieszczeń, w których ludzie siedzą po obu stronach kamery. Czujka o szczególnie wysokiej rozdzielczości 4K i obiektyw marki Logitech gwarantują wyjątkowo ostry obraz, a elementy sterujące przesuwaniem, przechylaniem i powiększaniem pozwalają skupić się na prezenterach i ich pomocach wizualnych.

USŁYSZ I UWIERZ
Zintegrowana obsługa dźwięku w kamerze MeetUp jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w śladowych pomieszczeniach, gwarantując perfekcyjną jakość dźwięku. Trzy mikrofony z technologią formowania wiązki i dostrojony głośnik powodują, iż spotkania brzmią korzystnie, jak wyglądają.powiększyć zasięg dźwięku do 4,2 m, można dodać mikrofony zwiększające do kamery MeetUp.

ŁATWA INSTALACJA rodzaju PLUG & PLAY
Wejdź do znikomego wnętrza i natychmiast rozpocznij współpracę wideo. Kamerę MeetUp wystarczy podłączyć do portu USB i od razu działa. Możesz wykorzystać dowolnej aplikacji do obsługi wideokonferencji i usługi w chmurze łącznie z już wykorzystywanym poprzez Ciebie oprogramowaniem.

przypasowanA DO SPOSOBU PROWADZENIA SPOTKAŃ

nieznaczne wnętrza konferencyjne cieszą się coraz obszerniejszą popularnością, a kamera MeetUp spełnia związane z nimi wymagania. Kamera proponuje wspaniałą rozdzielczość, balans odcieni i poziom szczegółowości w ciasnych miejscach. Dzięki dołączonemu wieszakowi ściennemu i kompaktowej konstrukcji, która minimalizuje ilość kabli, kamera MeetUp wspaniale sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach.

dopełniające AKCESORIA zwiększAJĄ WYGODĘ KORZYSTANIA

Nasza darmowa aplikacja mobilna (przystępna w sklepach Google Play i iTunes) przekształca Twojego smartfona albo tablet w pilota do kamery MeetUp. Dostępne są też akcesoria producenta Logitech, takie jak mikrofon powiększający i uchwyt do montażu na telewizorze, w wersjach dopasowanych do różnorodnych wielkości pomieszczeń i konfiguracji. W razie zapotrzebowania można też zamówić części zamienne zapewniające produktywne działanie systemu.


Pozostałe atrybuty
- bardzo obszerne pole widzenia 120 poziomów- komplet głośnomówiący z 3 mikrofonami- Obsługa opcjonalnego mikrofonu zwiększającego- typu wszystko w jednym- Mechaniczne przesuwanie/przechylanie- Obiektyw firmy Logitech- 3 ustawienia wstępne kamery- Bezprzewodowa technika Bluetooth- Radiowy pilot zdalnego sterowania- dużo opcji konstrukcji, na przykład na stole lub wieszaku ściennym oraz dostępny opcjonalny uchwyt do konstrukcji na telewizorze

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.