Menu

Pamięć KINGSTON DataTraveler Locker+ G3 16 GB DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent KINGSTON 

Opis

Zabezpiecz swoje prywatne dane dzięki pamięci Kingston DataTraveler Locker+ G3. Pamięć ta udostępnia bezpieczny i wygodny sposób przechowywania rachunków, wyciągów bankowych i innych poufnych dokumentów pod zabezpieczeniem w postaci szyfrowania sprzętowego oraz hasła, czyli aż dwóch warstw zabezpieczeń chroniących dane.

Po 10 nieudanych próbach logowania pamięć jest blokowana i formatowana, co daje pewność,dane są bezpieczne choćby w sytuacji zgubienia lub kradzieży pamięci. Konfiguracja i użytkowanie pamięci DataTraveler Locker+ G3 jest nietrudne – nie ma konieczności instalowania żadnych aplikacji, ponieważ niezbędne oprogramowanie i zabezpieczenia są zastosowane.

Pamięć działa w systemach Windows i Mac, dzięki temu można używać plików na przeróżnych komputerach bez zapotrzebowania instalowania dodatkowych programów. Trwała metalowa pokrywa chroni pamięć w sytuacji upuszczenia, uderzenia lub nadepnięcia, a kółko na zaczep na klucze upraszcza noszenie jej ze sobą.

Nasadka je

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.