Menu

Thermaltake Pacific PR22 300ml, G1/4, H 260mm, 500L/h rezerwuar + pompa - Transparent

Cechy produktu

 • Producent Thermaltake 

Opis

komplet pomp / zbiorników Thermaltake Pacific PR22

Zbiornik i pompa Pacific PR22 stanowią trwałe i skuteczne rozwiązanie dla każdego systemu chłodzenia wodą. Ściany zbiornika o grubości 6 mm są szczególnie oporne na ciepło i ciśnienie, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń. Pokrywę można prosto zdjąć do czyszczenia. Dostosowane wsporniki zapewniają bezpieczne trzymanie wewnątrz pokrywy.

atest LCS

„Tt LCS Certified" to pieczęć stosowana do oznaczania produktów Thermaltake, które spełniają specjalne kryteria i standardy w zakresie wspomagania chłodzenia cieczą. Certyfikat Tt LCS jest skierowany do wszelkich progresywnych użytkowników, którzy chcą od razu zobaczyć, które komponenty zostały przetestowane i zaprojektowane pod kątem zgodności z chłodzeniem wodnym w celu osiągnięcia najkorzystniejszej realnej wydajności chłodzenia.

solidna i trwała budowa

Dzięki grubości 6 mm seria Pacific PR może utrzymać maksymalne ciśnienie do 99 PSI (funty na cal kwadratowy). Dodatkowo użytkownicy mogą prosto otworzyć górną nakrętkę i skrupulatnie wyczyścić pojemnik.

Maksymalna kompatybilność

Z pięcioma wstępnie nawierconymi otworami G1 / 4 ", górne i dolne zaślepki oferują kilka opcji umieszczania złączek albo zadziorów G1 / 4" jako wlot lub wylot.

Żaroodporny zbiornik akrylowy

Zbiorniki z serii Pacific R są wykonane z niezawodnej, lekkiej konstrukcji POM i PMMA, która jest klarownie czysta i nad wyraz trwała. Wysokiej jakości rura akrylowa (PMMA) o maksymalnej temperaturze roboczej 55 ° C (131 ° F).

Prosta i elastyczna aplikacja

Wraz z dwoma wspornikami, które są przymocowane na obu końcach, linia Pacific PR jest potężnie zamocowana w obudowie i pozwala entuzjastom zbudować rewelacyjny system chłodzenia wodą z estetycznego punktu widzenia. Linia Pacific PR może być instalowana poziomo lub pionowo.

Uwaga

Thermaltake zaleca podjęcie następujących kroków po zakończeniu konfiguracji procesu wody:

  • ewidentnie zaleca się wykorzystywanie sprawdzonego płynu chłodzącego do premiksów.
  • Napełnij zbiornik płynem chłodzącym i kilkakrotnie włączaj i wyłączaj urządzenie, podczas gdy pompa popycha płyn chłodzący do pętli.
  • NIE NALEŻY uruchamiać pompy na sucho, jeśli do pompy nie dostanie się płyn, natychmiast ją wyłącz
  • Napełnij zbiornik do góry, by zapobiec dostaniu się powietrza do pompy
  • W razie potrzeby przechyl delikatnie system na boki,usunąć powietrze z pętli.
  • Umieść ręczniki papierowe pod złączkami i złączami, by sprawdzić szczelność układu.
  • Uruchom pętlę przy otwartej szyjce wlewu poprzez 24 godziny,kompletnie polikwidować powietrze z pętli
  • dokładnie przepłucz system przed rozpoczęciem, by zapobiec przywieraniu płynu chłodzącego albo niepożądanych cząstek do przewodów, grzejników i innych składników chłodzących.
 • Z czasem płyn chłodzący może zanikać.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.