Menu

Bisk szklanka pojedyncza 07064 Bergen

Cechy produktu

  • Producent Bisk 

Opis

innowacyjny materiał HPL (high pressure laminate). Szklanka pojedyncza z uchwytem z linii BERGEN. Funkcjonalność zamknięta w efektownej formie. Bergen to unikatowa kolekcja akcesoriów – pionierska kolekcja pod względem stylistycznym, jak i technicznym.

ascetyczne, industrialne wzornictwo, to efekt połączenia tradycyjnych chromowanych rozet z specyficznymi elementami wyprodukowanymi z HPL. Materiał HPL genialnie odzwierciedla fakturę i strukturę naturalnego drewna, zachowując równocześnie wygodę użytkowania i wysoką odporność na czynniki zewnętrzne.

niepodatny na mechniczne zniszczenia (zarysowania), działanie wody, wilgoci, czy negatywny wpływ środków chemicznych (korozja). Nie ulega przebarwieniom w wyniku działania promieni słonecznych. Serii dostosowanej do dwóch rodzajów konstrukcji, bezinwazyjnego (bez wiercenia) przy pomocy specjalnego kleju albo klasycznie za pomocą wkrętów do ściany.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.