Menu

Pojemnik na papier toaletowy JUMBO biały

Cechy produktu

  • Producent Bisk 

Opis

Pojemnik (podajnik) Bisk Masterline Jumbo (00399) na papier toaletowy w rolkach, ścienny, z tworzywa ABSPojemnik (podajnik, dozownik) Bisk Masterline Jumbo (00399) na papier toaletowy w rolkach wyprodukowany jest z stanowczo trwałego tworzywa nienaturalnego ABS zapewniającego bezproblemowe utrzymanie pojemnika w czystości poprzez dużo lat.

bardzo prosty w obsłudze i nietrudny w konserwacji. Zaopatrzony jest w zamykaną kluczykiem komorę na papier oraz wizjer do kontrolowania ilości papieru w podajniku. Uniwersalne wzornictwo umożliwia wkomponowanie podajnika Bisk Masterline Jumbo (00399) w przestrzeń każdej łazienki.cechy techniczne i użytkowe:Kolor pokrywy: białyMateriał obudowy: tworzywo ABSPrzeznaczenie: papier toaletowy w rolkach (Ø 190 -230 mm)Sposób dozowania: ręcznyWyposażenie / Funkcje: zamek z kluczem; wizjer kontrolny wymiary (wys/szer/gł): 267 x 258 x 117 mm rodzaj konstrukcji: ścienny, przykręcanyWaga: 0,6 kgCE deklaracja zgodności producentaGwarancja: 12 miesięcyOpakowanie zbiorcze: karton (6 szt)Opakowanie fabryczne mieści:pojemnik (podajnik) Bisk Masterline Jumbo (00399) na papier toaletowy w rolkachinstrukcję obsługi i konstrukcji w języku polskim komponenty montażowe (komplet kołków z wkrętami) kartę gwarancyjną producenta...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.