Menu

Potrójny kosz prysznicowy

Cechy produktu

  • Producent ANDEX 

Opis

Potrójny kosz prysznicowy – idealna jakość towaru

Sklep internetowy Interabak dysponuje produktami, które ułatwią urządzenie jednocześnie małej, jak i większej przestrzeni. Jeżeli zatem poszukujesz do swojej kabiny prysznicowej użytecznego rozwiązania do przechowywania środków pielęgnacji ciała, prawidłowo trafiłeś! Kosz prysznicowy potrójny dostępny w naszym sklepie internetowym świetnie pasuje do zadań specjalnych. Towar polskiego producenta marki Andex. Wyprodukowany na bazie mosiądzu z dodatkiem stopu cynku i aluminium (ZnAl). Seria potrójnych koszy prysznicowych została wytworzona z wysokiej jakości tworzyw. Całość pokryta warstwami galwanicznymi: miedziowo-niklowo-chromową jako zewnętrzna warstwa wykończeniowa. Wymiary: 210 mm x 664 mm x 193 mm.

Kosz prysznicowy potrójny – sklep internetowy

artykuł posiada pięcioletnią gwarancją. Jego montaż wymaga wiercenia w ścianie, jednakże klienci bezproblemowo poradzi sobie z jego założeniem. Klient ma możliwość złożenia jednostkowego zamówienia w sklepie internetowym w celu wykonania na jego prośbę zestawu z dowolną kombinacją koszy głębokich i płytkich. Ergonomicznym rozwiązaniem kosza są zawinięte dwa haki, które mogą posłużyć ponadto do zawieszenia przedmiotów. Doskonały element aranżacji mieszkań, domów, a także także toalet publicznych np. Hotelowych. Potrójny kosz prysznicowy jest łatwy w czyszczeniu. Należycie może być wykorzystany przez osoby, które aranżują łazienkę w stylu nowoczesnym, jak i industrialnym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.