Menu

rie:sel design rit:ze Błotnik różowy/czarny 2018 Błotniki zdejmowane

Cechy produktu
  • Producent rie:sel design 
Opis

typ: tylny błotnik; Przeznaczenie: rower wyścigowy, MTB; Model: Clip-On; odpowiednie wielkości kół: 26'', 27.5'', 29'', 28''; Materiał: recyklinowalny polipropylen; Razem: 17 g; szczegóły: zarys błotnika został specjalnie zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem wymagań progresywnych siodełek, Specjalne atramenty dla grafiki i dodatkowy lakier gwarantują trwałą ochronę przed niekorzystnymi wpływami.

budowa "rit:ze" jest zatem nad wyraz oporna na zadrapania., z 17g błotnik jest naprawdę lekki i zalecany do wszelkich form użytkowania wyścigowego, kompozycja rie:sel "rit:ze" została opracowana w celu ochrony przed rozpryskami wody w tylnej części.

Montaż odbywa się bez wykorzystania narzędzi na siodełku pomiędzy podporami siedziska., Na tylnej części urządzenia znajduje się instrukcja, dotycząca korzystnego konstrukcji

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.