Menu

SIGG - POKROWIEC Kids Safety Pouch

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

Pokrowiec nylonowy idealnie zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin. Fluorescencyjna kolorystyka i odblaski zapewniają widoczność. Ma plastikowy karabińczyk i rzep upraszczający transport.

pasuje do butelek SIGG o pojemności 0,3 i 0,4 L.konwencjonalna szwajcarska butelka SIGG. Jej nieprzemijalny dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki innowacyjnej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole albo na spacerze.Legendarne butelki SIGG tworzone są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Z łatwością je utrzymać w czystości. Stworzone z jednego kawałka aluminium, który całkowicie jest poddawany recyklingowi. Butelki znakomite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.duży wybór akcesoriów pozwala użyć butelki SIGG na dużo sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały ekspresowo i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Bez wątpienia bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.