Menu

SIGG - POKROWIEC NEOPRENE KIDS POUCH

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

Pokrowiec neoprenowy doskonale zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin.ma plastikowy karabińczyk i rzep ułatwiający transport. Nadaje się do butelek SIGG o obszerności 0,3 l.tradycyjna szwajcarska butelka SIGG.

Jej nieśmiertelny dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki progresywnej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole albo na spacerze.Legendarne butelki SIGG wyprodukowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są poręczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Z łatwością je utrzymać w czystości. Wytwarzane z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki nadzwyczajne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.duży wybór akcesoriów pozwala użyć butelki SIGG na mnóstwo sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały momentalnie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Na pewno bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.