Menu

SIGG - POKROWIEC NYLON POUCH BLACK

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

Pokrowiec nylonowy nieprzeciętnie zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin. Ma zawieszkę upraszczającą transport. Dedykowany do butelek o obszerności 0.4LKlasyczna szwajcarska butelka SIGG.

Jej nieśmiertelny dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki nowoczesnej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole albo na spacerze.Legendarne butelki SIGG wyprodukowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Z łatwością je utrzymać w czystości. Tworzone z jednego kawałka aluminium, który w całości jest poddawany recyklingowi. Butelki wyśmienite warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.duży wybór akcesoriów pozwala zastosować butelki SIGG na mnóstwo sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Bez dwóch zdań bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.