Menu

SIGG - POKROWIEC NYLON POUCH BLACK

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

Pokrowiec nylonowy wspaniale zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin. Posiada zawieszkę ułatwiającą transport. Asygnowany do butelek o obszerności 0,75 l WMB.klasyczna szwajcarska butelka SIGG.

Jej nieśmiertelny dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki innowacyjnej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole albo na spacerze.Legendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są ergonomiczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Prosto je utrzymać w czystości. Wyprodukowane z jednego kawałka aluminium, który kompletnie jest poddawany recyklingowi. Butelki idealne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.obfity dobór akcesoriów pozwala użyć butelki SIGG na mnóstwo sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały błyskawicznie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Z pewnością bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.