Menu

SIGG - POKROWIEC NYLON POUCH BLACK

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

Pokrowiec nylonowy znakomicie zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin. Ma zawieszkę upraszczającą transport. Przeznaczony do butelek o obszerności 1 LKlasyczna szwajcarska butelka SIGG.

Jej nieprzemijalny dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki innowacyjnej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole lub na spacerze.Legendarne butelki SIGG tworzone są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są poręczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Z łatwością je utrzymać w czystości. Stworzone z jednego kawałka aluminium, który całkowicie jest poddawany recyklingowi. Butelki idealne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.wielki wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na dużo sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały szybko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Niewątpliwie bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.