Menu

SIGG - POKROWIEC NYLON POUCH BLACK

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

Pokrowiec nylonowy perfekcyjnie zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin. Posiada zawieszkę upraszczającą transport. Dedykowany do butelek o objętości 1 l WMBKlasyczna szwajcarska butelka SIGG.

Jej ponadczasowy dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki postępowej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole albo na spacerze.Legendarne butelki SIGG wykonane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są poręczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Łatwo je utrzymać w czystości. Wykonane z jednego kawałka aluminium, który całkowicie jest poddawany recyklingowi. Butelki genialne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.obfity dobór akcesoriów pozwala użyć butelki SIGG na niemało sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, by produkty trafiały błyskawicznie i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Bez wątpienia bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.