Menu

SIGG - POKROWIEC NYLON POUCH BLUE

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

Pokrowiec nylonowy perfekcyjnie zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin. Posiada zawieszkę ułatwiającą transport. Dedykowany do butelek o objętości 0.4LKlasyczna szwajcarska butelka SIGG.

Jej nieprzemijalny dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki nowoczesnej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole lub na spacerze.Legendarne butelki SIGG tworzone są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są funkcjonalne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Prosto je utrzymać w czystości. Wyprodukowane z jednego kawałka aluminium, który kompletnie jest poddawany recyklingowi. Butelki nieprzeciętne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.obfity wybór akcesoriów pozwala zastosować butelki SIGG na sporo sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały prędko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Niewątpliwie bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.