Menu

SIGG - POKROWIEC NYLON POUCH SILVER

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

TYLKO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!!Pokrowiec nylonowy znakomicie zabezpiecza butelkę i utrzymuje temperaturę do 2-3 godzin. Ma zawieszkę ułatwiającą transport. Asygnowany do butelek o objętości 0.4LKlasyczna szwajcarska butelka SIGG.

Jej ponadczasowy dizajn znalazł swoje miejsce w muzeum sztuki postępowej w Nowym Jorku.Nieodzowna na wycieczce, w szkole lub na spacerze.Legendarne butelki SIGG wyprodukowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii.

Są użyteczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe. Z łatwością je utrzymać w czystości. Wytworzone z jednego kawałka aluminium, który całkowicie jest poddawany recyklingowi. Butelki perfekcyjne warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.znaczny wybór akcesoriów pozwala wykorzystać butelki SIGG na niemało sposobów.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały prędko i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Na pewno bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.