Menu

SIGG - UCHWYT KIDS GRIP WHITE

Cechy produktu
  • Producent Sigg 
Opis

funkcjonalna i poręczna rączka umożliwi dziecku samodzielne picie z butelki.dedykowane do butelek 0.3L i 0.4LLegendarne butelki SIGG produkowane są od ponad 100 lat w Szwajcarii. Poręczne, szczelne, lekkie i wytrzymałe.

Łatwo je utrzymać w czystości.wytworzone z jednego kawałka aluminium, który w pełni jest poddawany recyklingowi. Butelki wspaniałe warunki przechowywania napojów, zachowując ich pierwotny smak.Bidony SIGG dają Nam możliwość dobrania butelki do potrzeb dzieci poprzez najróżniejszego rodzaju ustniki, izolujące pokrowce oraz szeroką gamę akcesoriów specjalnie do nich wyprodukowanych.Butelki można myć w zmywarkach, a oprócz tego, nie zawierają ftalanów i BPA (bisfenol A), ani żadnych innych zgubnych substancji, dzięki temu są w całości bezpieczne dla dzieci.Już od ponad 5-ciu lat jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta SIGG w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, żeby produkty trafiały ekspresowo i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Nie obawiaj się dostawą. Z pewnością bezpiecznie zapakujemy Twoje zakupy. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel.

660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.