Menu

Baseus Beetle 2x samoprzylepny uchwyt wieszak do samochodu auta domu na ścianę kokpit szary (ACGGJK-0G)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus komplet 2x samoprzylepny, składany wieszak

Zadbaj o porządek i prawidłową organizację w swoim otoczeniu. Wybierz samoprzylepny składany wieszak, który zastosujesz w domu, biurze czy samochodzie. Z łatwością przyczepisz go nawet do odkształconej powierzchni, co jest zasługą przemyślanej konstrukcji z elementem pokrytym taśmą klejącą.

Wysoka jakość wykonania

artykuł został wykonany z zastosowaniem aluminium lotniczego. To materiał, który wyróżnia lekkość i trwałość. Dodatkowo doskonale nadaje się do wnętrz współczesnych domów i samochodów – pod względem designu.

mocne mocowanie

budowa wieszaka została zaprojektowana tak, żeby mógł być naklejany na każdej, nawet wykrzywionej powierzchni. Powłoka klejona poprawnie trzyma się na szkle, metalu, drewnie, farbie, płytkach ceramicznych czy tworzywach nienaturalnych.

Sam haczyk ma bezpieczny kształt – bez ostrych krawędzi, co zapewnia bezpieczeństwo, np. Podczas wypadku czy uderzenia.

Do czego służy?

Do wieszania różnych przedmiotów – słuchawek, kabli, kluczy, toreb z zakupami, ręczników, torebek, parasoli. Generalnie wszelkich produktów o wadze nieprzekraczającej 2 kg. A gdy nie jest użytkowany wystarczy go po prostu lekko wcisnąć i schować – zajmuje minimalną liczba miejsca.

Sposób montażu:

  1. Wybrane miejsce dokładnie oczyść za pomocą szmatki.
  2. Odklej warstwę zabezpieczającą klej.
  3. Przyłóż i dociśnij do miejsca montażu.
  4. Naciśnij, aby otworzyć haczyk.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.