Menu

Baseus mini samochodowa popielniczka z podświetleniem LED szary (CRYHG01-0G)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Baseus mini samochodowa popielniczka z podświetleniem LED


Utrzymanie czystości we wnętrzu pojazdu to trudne zadanie zwłaszcza, gdy niejednokrotnie korzystasz z pojazdu. Zwłaszcza osoby palące potrzebują wygodnej w obsłudze, a zarazem estetycznej popielniczki. Producent Baseus wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom zaprojektowała model Premium, który wygląda ekskluzywno i wysmakowanie. Dzięki czemu nawet tak praktyczny składnik może sprawić, iż wnętrze pojazdu będzie nie tylko czyste,z reguły wytworne.


komfortowe używanie


Bez względu na to, czy siedzisz za kierownicą, czy jesteś wyłącznie pasażerem, liczy się bezpieczeństwo i komfort jazdy. Z popielniczką samochodową Baseus otrzepywanie popiołu z papierosa jest możliwe starannie z pomocą tylko jednej ręki. Wygodnie obsłużysz ją jedną ręką nie tylko w dzień, lecz też nocą, ponieważ popielniczka ma zastosowane oświetlenie LED. Zaświeca się automatycznie po otworzeniu pokrywy, precyzyjnie wskazując miejsce umieszczania odpadków w ciemnym pojeździe.


Zapanuj nad bałaganem w aucie


Niedopałki papierosów czy popiół, który z nich opada skutecznie zanieczyszczają wnętrza pojazdów. Są nie tylko nieestetyczne, lecz też pozostawiają nieprzyjemny zapach, a choćby mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. Chyba, że umieścisz je w dedykowanej popielniczce. Opróżnianie jej i mycie jest jednakowo łatwe. Wystarczy odłączyć korpus, odkręcić i wyciągnąć go w celu wyczyszczenia.


przyjemny mikroklimat


Czy palenie w aucie musi oznaczać podróżowanie w oparach tytoniowego dymu? Nie, jeśli masz popielniczkę Premium marki Baseus. Zastosowano w niej ciasny pierścień uszczelniający, który blokuje wydostawanie się dymu na zewnątrz. Powietrze w aucie jest optymalnie wentylowane i za każdym razem świeże — dla dobrego samopoczucia kierowcy i jego pasażerów.


wyjątkowy design


Projektanci Baseus zadbali o to, aby design produktu dorównywał jego funkcjonalności. Galwaniczna, wrażliwa na światło powierzchnia imitująca lustro jest precyzyjne produkowana. Kojarzy się z luksusem, który doskonale nadaje się do wnętrz współczesnych samochodów. Oprócz tego wykazuje właściwości trudnopalne. Ma głębokość i szerokość adekwatne do tego, aby umieszczać w niej niedopałki i popiół bez rozsypywania odpadków wokół.


EAN: 6953156213104
Kod Producenta: CRYHG01-0G
Kolor wiodący: Szary
MOQ: 60
MULT_OQ: 60
typ opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.