Menu

Krzesełko ewakuacyjne Titan Basic

Cechy produktu

  • Producent TITAN 

OpisKrzesełko ewakuacyjne Titan Basic
Proste i lekkie krzesło do ewakuacji, które usprawnia zjazd po schodach. Niepokaźne zapotrzebowanie miejsca upraszcza przechowywanie. Prosty i ekonomiczny produkt zapewniający bezpieczeństwo na każdej kondygnacji budynku. Dostarczany z pokrowce ochronnym.
Krzesło ewakuacyjne Titan Basic to produkt bezpieczeństwa, który został specjalnie zaprojektowany, by umożliwić osobie o ograniczonej skuteczności ruchowej prędkie i bezpieczne schodzenie po schodach podczas ewakuacji.
atrybuty techniczne:
1. Krzesełko ze stopu aluminium jest na ogół wykorzystywany do przewożenia pacjentów w wysokich budynkach. Krzesełko może obsługiwać tylko jeden operator.
2. Cztery koła ułatwiają poruszania się po płaskich powierzchniach.
3. Bezpieczeństwo pacjenta podczas transportu zapewniają dwa pasy bezpieczeństwa.
4. Jest tworzone z tworzyw ze stopu aluminium. Znamionuje się lekkością, niewielkimi wymiarami, łatwością przenoszenia, bezpieczeństwem wykorzystywania i łatwością sterylizacji i czyszczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.