Menu

Mystim Pubic Enemy No 1 srebrny pas cnoty z elektrostymulacją

Cechy produktu

  • Producent MyStim (GE) 

Opis

Klatka na penisa do elektrostymulacji - Mystim Pubic Enemy No 1 Cock Cage Uwięziony, pokonany, zdominowanyEdycja Specjalna - metaliczne wykończenie pięknie się prezentująca i jednakowo ładnie działająca klatka na penisa przeznaczona do elektrostymulacji.

dedykowana wszystkim ceniącym ostrą zabawę z członkiem, a przeważnie oczywiście miłośnikom BDSM i dominacji. Pozwala na trzymanie penisa pod kluczem i to bez przenośni – jest faktycznie zapinana na kluczyk.

Bo bokach penisa umieszczone są przewodniki, więc z obu stron poczuć może uderzenie albo pieszczotę płynącą z impulsów niskiego napięcia. Czy to dreszczyk czy pulsacja, czy głaskanie czy uderzenie to już są kwestie leżące w rękach dominy.

Ale jeśli nie jesteście pewni czy polubicie taką stymulację albo również chcecie zastosować klatki bez napięcia to nie ma problemu – przewodniki można zdemontować i korzystać z wersji tradycyjnej. Dla wszelkich ceniących CBT i BDSM – polecamy:) atrybuty artykułu: w komplecie klatka, kłódka, numerowane zapięcia plastikowe, dziesięć tabliczek z imionami przewód elektroda pudełeczko do przechowywania, twarde, komfortowe wymaga jednostki zasilającej Mystim Tension Lover E-Stim Tens Unit albo Mystim Pure Vibes E-Stim Tens Unit

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.