Menu

Sztabka złota 10 g CERTIPACK 9999 - Złoto lokacyjne i inwestycyjne

Opis

Nasza idea W Goldenmark wierzymy, iż warto poszukiwać tego, co trwałe i nieulotne. W dzisiejszych czasach, w dobie ciągłej niestabilności, przejściowych mód i zużywania się produktów, wydaje się to być niezwykle ważne.

Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagamy stwarzać oparty na nieprzemijających wartościach majątek i nieszablonowe kolekcje dla przyszłych pokoleń. Nasza idea wartości dla pokoleń to nie tylko materialny majątek dający poczucie bezpieczeństwa i niezależności, lecz także swoisty kapitał kulturowy, którym możemy się radować, dzielić z najbliższymi, wzbogacając i wzmacniając międzypokoleniowe więzi.

10 g złota sztabka 10-gramowe sztabki złota to wygodna i ergonomiczna forma lokowania kapitału w fizyczny kruszec. Produkowane ze złota najwyższej próby (przede wszystkim.9999), przez najmocniej renomowane mennice świata, mogą być bezproblemowo odsprzedane w dowolnym miejscu na świecie, i w dowolnym czasie.

Oryginalnai przepiękna nabywając produkty takich mennic jak Rand Refinery, Perth Mint, Umicore, C.Hafner i innych producentów, mających akredytację London Bullion Market Association (LBMA), możemy posiadać pewność, że nabywamy produkt najwyższej jakośći.

Goldenmark gwarantuje także odkup każdej sztabki zakupionej w naszych salonach i sklepie internetowym. Sztabki złota 10 g mają opakowania typu "certipack", czyli plastikowe blistry, które z jednej strony bronią sztabki przed fizycznym zniszczeniem, z drugiej stanowią ich atest.

Na opakowaniu znajdują się takie dane, jak numer seryjny sztabki, gramatura, a także informacje producenta. Nieotwarty certipack jest także gwarancją, iż sztabka po opuszczeniu mennicy nie była z niego wyjmowana.

Wartościdla pokoleń Złoto od tysiącleci użytkowana była poprzez ludzkość jako sposób na przechowywanie posiadajątku w czasie. Do lat 70. XX wieku pełniło także funkcję pieniądza albo było z nim bezpośrednio związane.

Dopiero w roku 1971, decyzją prezydenta Richarda Nixona, ostatecznie zerwana została nić łącząca dolara i złoto. To wydarzenie otworzyło bankom centralnym drogę do nieograniczonego dodruku pieniądza, co długotrwało skutkuje spadkiem jego wartości i wzrostem inflacji.

Na każdym CertiPacku znajdziemy wagę i próbę kruszcu, nazwę producenta sztabki i oryginalny numer sztabki. Uwaga - o ile w opisie artykułu nie został określony jeden potężny producent, to wysyłane są sztabki losowych producentów akredytowanych poprzez LBMA

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.