Menu

Sztabka złota 100 g CERTIPACK 9999 - Złoto lokacyjne i inwestycyjne

Opis

Nasza idea W Goldenmark wierzymy, że warto poszukiwać tego, co trwałe i nieulotne. W dzisiejszych czasach, w dobie ciągłej niestabilności, przejściowych mód i zużywania się produktów, wydaje się to być szczególnie ważne.

Dlatego z pasją i zaangażowaniem pomagamy produkować oparty na nieprzemijających wartościach majątek i nieszablonowe kolekcje dla przyszłych pokoleń. Nasza idea wartości dla pokoleń to nie tylko materialny posiadajątek dający poczucie bezpieczeństwa i niezależności, ale także swoisty kapitał kulturowy, którym możemy się cieszyć, dzielić z najbliższymi, wzbogacając i wzmacniając międzypokoleniowe więzi.

100 g złota sztabka Sztabka złota o gramaturze 100 g, to praktyczny i komfortowy sposób na przechowanie wartości w czasie. Produkowane są ze złota najwyższej próby -.9999, poprzez producentów o światowej renomie, posiadających akredytację LBMA (London Bullion Market Association).

To daje gwarancję, iż sztabki takie mogą być bez problemu odsprzedane w dogodnym momencie, w dowolnym miejscu na świecie. Oryginalnai spektakularna Sztabki złota zapakowane są w tzw. "certipacki", czyli opakowania stanowiących zarówno zabezpieczenie przed uszkodzeniami jak i dokument potwierdzający autentyczność artykułu.

Na certipacku odszukamy pomiędzy innymi indywidualny numer sztabki, który musi być zgodny z numerem wybitym bezpośrednio na produkcie. Każda osoba decydująca się ulokować część swych oszczędności w złocie, powinna odwiedzić sprawdzonego dostawcę i wybrać certyfikowane sztabki od uznanych producentów.

Pomocna w dokonaniu tego wyboru może być jedna z najstarszych instytucji zajmujących się nadzorem nad rynkiem złota - LBMA (London Bullion Market Association - Stowarzyszenie Londyńskiego Rynku Kruszców).

Wartościdla pokoleń Na aktualnej liście firm mających akredytację LBMA znajduje się około 70 podmiotów zajmujących się produkcją i rafinacją złota z całego świata. Zakup sztabki wytwarzanej poprzez mennicę posiadającą taką akredytację, daje pewność,bezproblemowo odsprzedamy sztabkę w dowolnym miejscu na świecie.

Metale szlachetne od wieków stanowią klasyczny sposób na ochronę kapitału. Przez sporo stuleci to właśnie one były pieniądze. Dziś złoto również jest formą przechowywania kapitału i chronienia go przed działaniem niekorzystnych czynników gospodarczych i ekonomicznych.

Uwaga - o ile w opisie towaru nie został określony jeden mocny producent, to wysyłane są sztabki losowych producentów akredytowanych poprzez LBMA

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.