Menu

Fasola orzełek 5 kg

Cechy produktu

  • Producent BadaPak 

Opis

Fasola orzełek

Fasola orzełek - nazywana fasolą niepodległości ze względu na znak przypominający orła w barwie wiśniowo-czerwonej. W 2010 roku została wpisana na listę produktów konwencjonalnych Ministerstwa Rolnictwa i Rzowoju Wsi.Jest jedną z odmian fasoli zwykłej.

Nasiona fasoli zawierają witaminy z grupy B (B1, B2), C i E, a także magnez i fosfor. Strąki posiadają witaminy z grupy B, a także witaminę A i C. Oprócz tego posiadają potas, wapń, magnez i karoten.

Informacja o alergenach: W zakładzie są pakowane także sezam, gorczyca, soja, migdały, orzechy, produkty zawierające gluten i produkty zawierające SO2 (dwutlenek siarki).

fotografie towaru są zdjęciami poglądowymi i mogą się różnić od aktualnej partii.

marka stara się aktualizować na bieżąco wszystkie dane zawarte na naszym sklepie www.badapak.pl, jednak informacje zawarte w opisie towaru mogą różnić się nieco, w zależności od aktualnej partii towaru.

podane wartości zostały nam dostarczone od dostawców, jak także mogą być danymi literaturowymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.