Menu

JURA Podgrzewacz do filiżanek

Cechy produktu
  • Producent JURA 
Opis
Doradztwo oraz zamówienia ekspresów JURA:
Krzysztof Ćwik
tel. 500 236 674 (9.00 - 18.00), 32 284 70 32
e-mail: k.cwik@cafesilesia.pl
Podgrzewacz do filiżanek

Wszystko, tylko nie zimna kawa...

Kawa najlepiej smakuje, gdy jest gorąca. To pozwala zrozumieć, dlaczego profesjonaliści pracują tylko z uprzednio ogrzanymi filiżankami. Kawa serwowana w zimnej porcelanie traci od razu dużo ciepła. Zbyt dużo …

Dopiero w stosownie ogrzanych filiżankach cudowne doznania smakowe mogą się w pełni rozwinąć. Szykowny podgrzewacz do filiżanek JURA jest rewelacyjnym dopełnieniem każdego ekspresu do kawy. Dwa części grzejne utrzymują filiżanki w stałej temperaturze około 55 °C - nieprzeciętnej do przygotowania równocześnie ognistego espresso, jak i pokrytego lekką jak piórko pianką mleczną, bajkowego cappuccino.

55°C – perfekcyjna temperatura

Dwa elementy grzejne utrzymują filiżanki w stałej temperaturze około 55 ° C - nadzwyczajnej do przygotowania jednocześnie ognistego espresso, jak i pokrytego lekką jak piórko pianką mleczną, bajkowego cappuccino. W dodatku górna aluminiowa pokrywa podgrzewana pasywnie generuje uzupełniającą przestrzeń do wykorzystania.

optymalna pojemność

To wąskie urządzenie zostało wyposażone w postępowy system amortyzujący domykanie szuflad. Pojemność podgrzewacza została optymalnie dobrana do stosowania domowego,swobodnie przechowywać filiżanki o średnicy do 90 mm i wysokości do 110 mm. Każda z szuflad pomieści 5 filiżanek do espresso (Ø 57 mm), 4 filiżanki do kawy (Ø 66 mm) albo 6 filiżanek do cappuccino (Ø 90 mm). Podgrzewana pasywnie górna pokrywa to dodatkowa przestrzeń do wykorzystania.

Podgrzane filiżanki zawsze na czas

Możliwość jednostkowego programowania czasu włączenia i wyłączenia to świetny przykład eko-inteligencji tego innowacyjnego urządzenia. Pracę podgrzewacza możnaprzystosować do swych potrzeb, żeby podgrzał filiżanki precyzyjnie wtedy, gdy będą nam potrzebne i byśmy mogli cieszyć się ulubioną poranną kawą. Jeśli w urządzeniu nie zaprogramowano czasu wyłączenia - żeby oszczędzać cenną energię, podgrzewacz wyłączy się automatycznie po 12 godzinach pracy.

W liczbach
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.