Menu

Auto R/C Ford F-150 Raptor white + PREZENT do zakupów za min.30 zł.

Cechy produktu

  • Producent Carrera 

Opis

Auto R/C Ford F-150 Raptor whiteKiedy podjeżdżasz Fordem F-150 Raptor, wszystkie oczy są natychmiast skierowane na niego, ponieważ pomarańczowo-czarny płomień na białym tle pick-upa naprawdę wygląda wyśmienicie i za każdym razem powoduje, iż wyglądasz jak zwycięzca!

Dzięki oficjalnej licencji Forda pick-up jest dokładnie odwzorowany na podstawie sowjego więszego brata. Masz więc swojego minimalnego Forda Raptora. Przednie i tylne światła pomogą Ci nawet przy słabej widoczności, a dzięki osłonie przeciwbryzgowej, zła pogoda i kałuże też nie zaszkodzą.

Masz więc szansę jeździć swoim Fordem Pick-Up-Track przy każdej pogodzie i na dowolnej wybranej trasie lub po prostu poprawnie się bawić! Pomogą Ci jeszcze obszerne opony i duży prześwit! Zawartość i cechy zestawu: Ford F-150 SVT Raptor Whiteergonomiczny kontroler w technice 2,4 GHzpełny zakres sterowania (we wszystkich kierunkach) - Digital Proportionalopona pneumatycznamechanizm różnicowypodwozie wyposażone w resorykaroseria z sprężystego tworzywa sztucznegoautomatyczne wyłączenie się kontrolera i pojazdu w ciągu postoju trwającego 30 minutoświetlenie przednieświatło hamowaniaprodukt zabezpieczony przed bryzgami wody na mokrym podłożukabel do ładowania USBakumulator 6.4V 900 mAh skala 1:14czas ładowania: 80 mindługi czas zabawy: 40 minprędkość: max.

18 km/hdługość samochodu: ok. 39.5 cmbaterie: 2 x AAA (w komplecie)od 6 lat

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.