Menu

CHUSTECZKI BAMBUSOWE NAWILŻANE 12 szt - CHEEKY PANDA

Cechy produktu

  • Producent Cheeky Panda 

Opis

Nawilżane Chusteczki Bambusowe dla Dzieci 12 szt. Cheeky Panda

Chusteczki zawierają 99% oczyszczonej wody, a także wyciąg z aloesu i owoców. Naturalnie antybakteryjne i nawilżające działanie bambusa sprawia, iż są świetne dla dzieci, alergików i osób z wrażliwą skórą. Niezależne badania dermatologiczne, przeprowadzone poprzez markę SGS (światowego lidera w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, badań i certyfikacji) potwierdziły całkowity brak podrażnień u wszystkich badanych.

▪ Jedyne na rynku chusteczki z bambusa z certyfikatami Vegan i Cruelty Free
▪ Super przyjazne dla skóry: bambus jest naturalnie antybakteryjny, przeciwgrzybiczny, hipoalergiczny
▪ ekskluzywno miękkie, równocześnie wyjątkowo solidne
▪ Zawierają 99% oczyszczonej wody oraz wyciąg z aloesu i owoców
▪ Bezzapachowe
▪ nieprzeciętne dla alergików i osób z wrażliwą skórą
▪ w pełni biodegradowalne
▪ Opakowanie w 100% podlegające recyklngowi (PET1)
▪ Opakowanie posiada 12 chusteczk


O produktach Cheeky Panda:

Dlaczego bambus?
Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. W przeciwieństwie do drzew, które rosną poprzez 20-30 lat, bambus można zbierać każdego roku.

przychylny dla skóry.
Bambus jest ascetyczncem naturalnie hipoalergicznym. Nasze produkty są wolne od nawozów, pestycydów, substancji zapachowych i B.P.A., obniżają podrażnienia skóry u osób o wrażliwej skórze i skłonnych do alergii.

Przeprowadzone ostatnio badania u osób z egzemą i wrażliwą skórą wykazały, że u 100% badanych nie wystąpiły podrażnienia, a ponad 68% uczestników badania uznało, iż nasze produkty istotnie poprawiły stan ich skóry. Ponad 83% badanych odnotowało pozytywne skutki korzystania z produktów Cheeky Panda.

chronimy środowisko
8 marca 2016 r. Marka Cheeky Panda wraz z organizacją World Land Trust z dumą ogłosiła partnerstwo w zakresie kompensacji emisji dwutlenku węgla w celu ochrony i odbudowy lasu deszczowego Khe Nuoc Trong w Wietnamie.

Włókno bambusowe ma o 65% mniej węgla klasyczne włókno drzewne.
Produkcja artykułów Cheeky Panda jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, broni jednocześnie ekosystem lasów tropikalnych.
Projekt ten, dzięki zaangażowaniu World Land Trust, równoważy zapotrzebowania ludzi, dzikiej przyrody i środowiska naturalnego i spełnia uwielbiane na całym świecie standardy Climate, Community and Biodiversity Alliance (CCBA).
Ta zewnętrzna certyfikacja zagwarantuje niezależną ocenę korzyści dla klimatu, korzyści społecznych i bioróżnorodności.

marka
producent Cheeky Panda® została tworzona przez dwóch młodych przedsiębiorców, Chrisa i Julie w styczniu 2016 r., po ich wycieczce do południowo-wschodniej Azji, gdzie byli świadkami marnotrawstwa tego cennego, przyjaznego jednocześnie środowisku jak i skórze surowca, jakim jest bambus. Zdecydowali się wprowadzić na rynek brytyjski i rynki europejskie w pełni organiczne produkty tworzone w 100% z tego ascetycznca.

Cheeky Panda® od samego początku raduje się dużą popularnością. Produkty Cheeky Panda® są bestsellerami na Amazon. Można je nabyć w ponad 100 sklepach z produktami naturalnymi w sporej Brytanii i Europie.

Ekologia
Cheeky PAnda jest pierwszą na świecie firmą produkującą artykuły higieniczne posiadającą atest FSC® 100%.

stosowanie naszych ekologicznych produktów wpływa poprawnie na środowisko naturalne, zagwarantuje prawidłowe samopoczucie i pomaga zredukować emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Część naszych dochodów przekazujemy na ochronę roślin i zwierząt w zagrożonych lasach tropikalnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.