Menu

CHUSTECZKI BAMBUSOWE NAWILŻANE DLA DZIECI 64 szt - CHEEKY PANDA

Cechy produktu

  • Producent Cheeky Panda 

Opis

Nawilżane Chusteczki Bambusowe dla Dzieci 64 szt. Cheeky Panda

Chusteczki zawierają 99% oczyszczonej wody i wyciąg z aloesu i owoców. Naturalnie antybakteryjne i nawilżające działanie bambusa sprawia, że są genialne dla dzieci, alergików i osób z wrażliwą skórą. Niezależne badania dermatologiczne, przeprowadzone poprzez markę SGS (światowego lidera w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, badań i certyfikacji) potwierdziły całkowity brak podrażnień u wszystkich badanych.

▪ Jedyne na rynku chusteczki z bambusa z dokumentami Vegan i Cruelty Free
▪ Super przychylne dla skóry: bambus jest naturalnie antybakteryjny, przeciwgrzybiczny, hipoalergiczny
▪ luksusowo miękkie, równocześnie wyjątkowo mocne
▪ Zawierają 99% oczyszczonej wody oraz wyciąg z aloesu i owoców
▪ Bezzapachowe
▪ nieprzeciętne dla alergików i osób z wrażliwą skórą
▪ w całości biodegradowalne
▪ Opakowanie w 100% podlegające recyklngowi (PET1)
▪ Opakowanie gromadzi 64 chusteczki


O produktach Cheeky Panda:

Dlaczego bambus?
Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. W przeciwieństwie do drzew, które rosną poprzez 20-30 lat, bambus można zbierać każdego roku.

przyjazny dla skóry.
Bambus jest bezkompromisowcem naturalnie hipoalergicznym. Nasze produkty są wolne od nawozów, pestycydów, substancji zapachowych i B.P.A., obniżają podrażnienia skóry u osób o wrażliwej skórze i skłonnych do alergii.

Przeprowadzone ostatnio badania u osób z egzemą oraz wrażliwą skórą wykazały, że u 100% badanych nie wystąpiły podrażnienia, a ponad 68% uczestników badania uznało, iż nasze produkty widocznie poprawiły stan ich skóry. Ponad 83% badanych odnotowało pozytywne skutki korzystania z produktów Cheeky Panda.

bronimy środowisko
8 marca 2016 r. Marka Cheeky Panda wraz z organizacją World Land Trust z dumą ogłosiła partnerstwo w zakresie kompensacji emisji dwutlenku węgla w celu ochrony i odbudowy lasu deszczowego Khe Nuoc Trong w Wietnamie.

Włókno bambusowe ma o 65% mniej węgla tradycyjne włókno drzewne.
Produkcja artykułów Cheeky Panda jest neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, broni równocześnie ekosystem lasów tropikalnych.
Projekt ten, dzięki zaangażowaniu World Land Trust, równoważy zapotrzebowania ludzi, dzikiej przyrody i środowiska naturalnego, a także spełnia uznane na całym świecie standardy Climate, Community and Biodiversity Alliance (CCBA).
Ta zewnętrzna certyfikacja gwarantuje niezależną ocenę korzyści dla klimatu, korzyści społecznych i bioróżnorodności.

firma
firma Cheeky Panda® została stworzona przez dwóch młodych przedsiębiorców, Chrisa i Julie w styczniu 2016 r., po ich wycieczce do południowo-wschodniej Azji, gdzie byli świadkami marnotrawstwa tego cennego, przychylnego równocześnie środowisku jak i skórze bezkompromisowca, jakim jest bambus. Zdecydowali się wprowadzić na rynek brytyjski i rynki europejskie w pełni organiczne produkty tworzone w 100% z tego bezkompromisowca.

Cheeky Panda® od samego początku zadowala się dużą popularnością. Produkty Cheeky Panda® są bestsellerami na Amazon. Można je kupić w ponad 100 sklepach z produktami naturalnymi w obszernej Brytanii i Europie.

Ekologia
Cheeky PAnda jest pierwszą na świecie firmą produkującą artykuły higieniczne posiadającą atest FSC® 100%.

wykorzystywanie naszych organicznych produktów wpływa korzystnie na środowisko naturalne, zapewnia dobre samopoczucie i pomaga zredukować emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Część naszych dochodów przekazujemy na ochronę roślin i zwierząt w zagrożonych lasach tropikalnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.