Menu

Ekskluzywne pudełko na 100 kart Squire 100 Convertible Czarne

Cechy produktu

  • Producent Gamegenic 

Opis

Czarny deck box na 100 podwójnie zakoszulkowanych kart, perfekcyjne pudełko na Twoje talieCzym jest Squire Convertible?"Pozwól, że to dla ciebie potrzymam!" - Gamegenic Convertible Squire zagwarantuje nietrudny dostęp do podwójnie zakoszulkowanej talii 100 kart.

Linię Convertible zaprojektowano w celu ukazania kart w nowym, specyficznym świetle. Usuń pokrywę, przyczep ją do dna lub zacznij przechylać pudełko na niemało różnorodnych sposobów.To eleganckie pudełko na talie zostało tworzone z materiału Nexofyber, który w połączeniu z wyścielonym mikrofibrą wnętrzem zabezpiecza karty.

konkretne magnesy gwarantują bezpieczne zamknięcie.Materiały najwyższej jakości (powierzchnia Nexofyber + wyścielenie wnętrza mikrofibrą) aktualnie 36 możliwych opcji Mix & Match Pokrywa perfekcyjnie przyczepia się do dna i zezwala na luźny dostęp do talii Sidekick może być przechylony i umieszczony w wielu zróżnicowanych pozycjach.parametry:- Zaprojektowany żeby pomieścić do 100 podwójnie zakoszulkowanych kart- Ładowanie od góry: karty są przechowywane pionowo- W pełni zdejmowana pokrywa.

zezwala na modyfikacje Mix & Match- nieskomplikowany dostęp do swobodnego wyjmowania swojej talii- Swoboda używania: spory dobór sposobów ekspozycji i przechylania otwartego pudełka- sztywna i trwała kompozycja- solidne magnesy staranne i bezpieczne zamknięcie- Materiały najwyższej jakości (Powierzchnia Nexofyber + wyścielenie wnętrza mikrofibrą)- 100% kompatybilność z produktami przechowującymi Convertible, takimi jak Dungeon

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.