Menu

Gravitrax PRO zestaw uzupełniający Mixer

Cechy produktu
  • Producent Ravensburger 
Opis

GraviTrax pnie się w górę dzięki zestawowi startowemu GraviTrax PRO. GraviTrax to progresywny zestaw konstrukcyjny do budowania torów dla kulek, wytwarzany z myślą o chłopcach i dziewczynkach w wieku od 8 lat. To nieprzeciętny podarunek na Gwiazdkę lub podarunek urodzinowy dla inteligentnych, atrakcyjnych świata dzieci.

zestaw ten edukuje dzieci o grawitacji, magnetyzmie, energii kinetycznej i zabawie. Napotkałeś przeszkodę? Puść wodzę fantazji i stwórz własny projekt toru albo skorzystaj z załączonych planów, by pomóc Ci rozpocząć przygodę w świecie GraviTrax! Czy kulki zatrzymują się lub wypadają z toru przed osiągnięciem celu końcowego? Czas rozwiązać ten problem! Przebuduj tor i wypróbuj coś innego! System torów GraviTrax można rozbudowywać w nieskończoność dzięki dodatkowym zestawom uzupełniającym i dodatkom – każdy sprzedawany osobno. Adekwatny dla dzieci w wieku od 8 lat.

Gravitrax PRO Dodatek Mixer

Dodatek Mixer do zestawu Gravitrax PRO to z pozoru tylko nieznaczny gadżet, jednak po dołączeniu go do toru podstawowego zamieni się w niebanalną zabawkę dla dzieci. Wystarczy podłączyć go do głównego toru,zintegrować ze sobą dwa piętra. Komplet ten sprawi, iż każdy tor nabierze nowego charakteru, a zabawa niezaprzeczalnie się ożywi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.